Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100519 Library:100236 in /home/dbswav/public_html/excelsizeyeter.com/goster_hazir_makrolar.php on line 10
tüm kitabı şifreleleme-şifreyi siz verin Hazır Excel Makroları (VBA) | Excel Programları | Ücretsiz Download

Excel Hazır Makrolar (VBA)


Tüm Kitabı Şifreleleme-şifreyi Siz Verin

Makroyu Kopyala


Hata ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki kutuya yazabilirsiniz.
Hata bildir

TÜM MAKROLAR Youtube Kanalımız
Aşağıdaki makrolar işinize yarayabilir.

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100519 Library:100236 in /home/dbswav/public_html/excelsizeyeter.com/benzerlik_hazir_makrolar4.php on line 19
Benzer Sonuçlar
NoMakro Adı
1 tüm kitabı şifreleleme-şifreyi siz verin
2 excelde kendi eklenti ve fonksiyonlarınızı oluşturun
3 WorksheetBu makro kodları, çalışma sayfalarını kolay bir şekilde kontrol etmenize ve yönetmenize ve çok fazla zaman kazandırmanıza yardımcı olacaktır. Aktif Çalışma Sayfası dışındaki tüm gizle: Şimdi, eğer çalışma kitabınızdaki aktif çalışma sayfasından başka tüm çalışma sayfalarını gizlemek isterseniz şunu diyelim: . Bu makro kodu sizin için bunu yapar.
4 açık iki excel dosyasından sadece birini kapatmak.
5 veri değiştirirken uyarı alma
6 tüm kitabı ve sayfalarını şifreleme 2
7 tüm kitabı ve sayfalarını şifreleme
8 aktif sayfa ve hücreden itibaren tüm sayfaların isimlerini yazar ve sayfalara link ekler
9 pasifize olan excel çalışma kitabinin aktifleştirilmes
10 Baskı Bu makro kodları, size daha fazla zaman kazandıracak bazı yazdırma görevlerini otomatikleştirmenize yardımcı olur. & Nbsp; Açıklamaları Yazdırın: Sayfanın sonundaki hücre yorumlarını basmak için ayarları etkinleştirmek için bu makroyu kullanın. Baskı yapmak için 10 sayfanız olduğunu varsayalım, bu kodu kullandıktan sonra 11. sayfadaki tüm yorumları alacaksınız.
11 Tüm Pivot Tablolarını Yenile: Tüm pivot tablolarını yenilemek için süper hızlı bir yöntem. Bu kodu çalıştırmanız yeterlidir ve çalışma kitabınızdaki tüm pivot tablolarınız tek bir çekilde yenilenir.
12 Excel Çalışma Sayfası veya Çalışma Kitabındaki Kullanıcı Değişikliklerini İzleme ve Raporlama
13 a1 hücresini b1 hücresine yapıştır c1 gitsin
14 İçerik Tablosu Yaratın: Çalışma kitabınızda 100ün üzerinde çalışma sayfanız olduğunu varsayalım. Ve şimdi gezinmek zor. Bu makro kodunun her şeyi kurtaracağından endişelenmeyin. Bu kodu çalıştırdığınızda, yeni bir çalışma sayfası oluşturacak ve onlara bir köprü içeren çalışma sayfalarının & nbsp; bir dizini oluşturacaktır.
15 yılı yaz sayfalara ayları ekler
16 Tüm Çalışma Sayfalarını Hemen Koruyun: Tüm çalışma sayfalarınızı tek seferde korumak istiyorsanız, sizin için bir koddur. & Nbsp; Bu makroyu çalıştırdığınızda, bir şifre girmek için bir giriş kutusu bulacaksınız. Parolanızı girdikten sonra Tamamı tıklayın. Ve, CAPSye dikkat etmeyi unutma.
17 Inputbox yılı yaz, ayları sayfa olarak eklesin
18 ayları sayfa olarak ekler günleri ayrıntılı olarak belirtir
19 işgünlerine ait sheet açmak.
20 sayfa gizleme işlemleri


aaaaa