Eğitim ve HizmetlerimizExcel Eğitim Setimizi satın almak için lütfen tıklayınız.

İleri Excel Eğitimleri


İş hayatında tamamı gerçek örneklerden oluşan 2 günlük eğitim programlarımız ile kurumunuza özel eğitimler sunuyoruz.

Excel Makro Eğitimleri


Excel kullanarak Excel'in sınırlarını aşmaya ve bilgisayarda yapılabilen tüm işlemleri gerçekleştirmenizi sağlayan Makro eğitimi ile size yeni bir ufuk sunuyoruz.

Şirket Değerleme ve Finansal Strateji Geliştirme Eğitimleri


Şirket değerleme ve bunun yanında şirketin geleceğine yön vermek amacıyla finansal strateji geliştirme yöntemleri bu eğitimde

Şirket Değerleme Eğitimleri


Her şirket farklı bir dünyadır ve kendine has çalışma karakteristikleri vardır. Şirket değerlemelerinde şirketin tüm dinamikleri matematiksel olarak modellenip what-if analizleri ile şirket değerine etkisini ortaya koyarak şirket değerini artıran unsurları tespit edip sunmaktayız.

Excel Power Query Eğitimi


Power Query ile büyük verileri yönetim ve nokta atışı analizler yapın!

Genel Finans ve Finans Matematiği


Finans pazarında süregelen gelişme, büyüme ve entegrasyon nedeniyle finans mühendisliğinin teknik özelliklerini bilen ve bu özellikleri anlayan insan gücüne daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Eğitim, matematik eğitimi almış olmanın yanında, uluslararası finans, risk analizi ve sermaye yatırımı konularında uzmanlaşmış kişiler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Finansal Modelleme Eğitimi


Finansal Modelleme günümüz iş dünyasında hemen hemen her alanında kullanılmaktadır. Yatırım kararlarından fizibilite çalışmalarına ve maliyet kesintilerine kadar bir çok alanda kullanılan finansal modeller gelecekle ilgili belirsizlikleri azaltması için vazgeçilmezdir.

Kredi Modelleme Eğitimi


Banka çalışanları, finansal danışmanlık hizmeti veren aracı kurumlar, yatırım bankaları ve portföy yönetim şirketleri çalışanları ya da bu alanda çalışmak isteyen kişiler, mali müşavirler ve yeminli mali müşavirler gibi bir çok finans çalışanının bilmesi gereken temel konulardan birisi kredi modellemedir.

Şirket Değerleme Hizmetleri


Şirket değerleme konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Tamamı SPK lisanslı ve bugüne kadar sayısız firmanın değerleme raporunu hazırlamış olan kadromuz, değerleme raporlarının yanında what-if analizleri, sektör analizleri, rakip firma analizleri, risk analizleri vb. bir çok konuda şirketlere destek sağlamaktadır.

Marka Değerleme Hizmetleri


Marka, somut olarak elle tutulamayan fakat yatırımcıların akıl ve algılarında var olan entelektüel bir değerdir. Birçok firmanın fiziki varlıklarının toplam değeri, o firmanın marka değerinin çok altında kalmaktadır. Bizler, uluslararası genel kabul görmüş marka değerleme yöntemlerini kullanarak marka değerleme çalışmaları ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Excel Yazılım ve Projeleri


Her sektöre uygun Excel ve Visual Basic tabanlı oluşturulan programlar ile hem kullanım kolaylığı sağlayan ve hem de Excel'in gücünü de bir arada kullanabileceğiniz programlar oluşturuyoruz.