Excel Hazır Makrolar (VBA)


Tüm Excel Dosyasında Yazdığımız Tüm Kodların Silinmesini

Makroyu Kopyala


Hata ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki kutuya yazabilirsiniz.
Hata bildir

TÜM MAKROLAR Youtube Kanalımız
Aşağıdaki makrolar işinize yarayabilir.
Benzer Sonuçlar
NoMakro Adı
1 tüm excel dosyasında yazdığımız tüm kodların silinmesini
2 excelde kendi eklenti ve fonksiyonlarınızı oluşturun
3  Grafikler Exceldeki grafikleri yönetmek ve çok fazla zaman kazandırmak için bu VBA kodlarını kullanın. & Nbsp; Grafik Türü Değiştir: Bu kod, sekmedeki grafik seçeneklerini kullanmadan grafik türünü dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken hangi türe dönüştürmek istediğinizi belirtmektir. & Nbsp; Aşağıdaki kod, seçilen grafiği kümelenmiş bir sütun grafiğine dönüştürür. Farklı türler için farklı kodlar vardır, buradan tüm bu türleri bulabilirsiniz.
4 Dosyayı kim açtı 2
5 açık iki excel dosyasından sadece birini kapatmak.
6 makroda bir veya birden çok değer döndürmek
7 text dosyasından veri alma (alt alta, tüm veriler)
8 tüm makroları seçtiğiniz bir klasördeki excel dosyalarının içindeki makroları listeler
9 Baskı Bu makro kodları, size daha fazla zaman kazandıracak bazı yazdırma görevlerini otomatikleştirmenize yardımcı olur. & Nbsp; Açıklamaları Yazdırın: Sayfanın sonundaki hücre yorumlarını basmak için ayarları etkinleştirmek için bu makroyu kullanın. Baskı yapmak için 10 sayfanız olduğunu varsayalım, bu kodu kullandıktan sonra 11. sayfadaki tüm yorumları alacaksınız.
10 Excel programını tamamen gizleme veya gösterme / Excel'i gizle
11 şifreli kapali bir dosyadan veri almak
12 tüm dosya ve klasörlerde ara bul penceresini çağırma
13 tüm makroların listesi
14 WorksheetBu makro kodları, çalışma sayfalarını kolay bir şekilde kontrol etmenize ve yönetmenize ve çok fazla zaman kazandırmanıza yardımcı olacaktır. Aktif Çalışma Sayfası dışındaki tüm gizle: Şimdi, eğer çalışma kitabınızdaki aktif çalışma sayfasından başka tüm çalışma sayfalarını gizlemek isterseniz şunu diyelim: . Bu makro kodu sizin için bunu yapar.
15  Pivot Tablosu Bu kodlar, bir flashda pivot tablolarında bazı değişiklikler yapmanıza ve yönetmenize yardımcı olur. Gizle Pivot Tablosu Alt Toplamları: Tüm alt toplamları gizlemek istiyorsanız, bu kodu çalıştırmanız yeterlidir. Öncelikle, pivot tablodan bir hücre seçtiğinizden ve bu makroyu çalıştırdığınızdan emin olun.
16 kapalı dosyalardan verileri toplayarak almak
17 Her Çalışma Sayfasını Tek Bir PDF Olarak Kaydedin: Bu kod, tüm çalışma sayfalarını ayrı bir PDF dosyasına basitçe kaydeder. Sadece kodun klasör adını değiştirmeniz gerekiyor.
18 vb kodlari ile bir excel dosyası aciyorum fakat bu excel dosyasindaki makroyu çalıştırma2
19 hücredeki yazi karakterinin rengine göre filtreleme
20 yazdırmak için süzme şart olsun 2


aaaaa