Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100519 Library:100236 in /home/dbswav/public_html/excelsizeyeter.com/goster_hazir_makrolar.php on line 10
büyük-küçük harf dönüştürür, dönüştürülen hücreleri belirtir. (toggle) Hazır Excel Makroları (VBA) | Excel Programları | Ücretsiz Download

Excel Hazır Makrolar (VBA)


Büyük-küçük Harf Dönüştürür, Dönüştürülen Hücreleri Belirtir. (toggle)

Makroyu Kopyala


Hata ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki kutuya yazabilirsiniz.
Hata bildir

TÜM MAKROLAR Youtube Kanalımız
Aşağıdaki makrolar işinize yarayabilir.

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100519 Library:100236 in /home/dbswav/public_html/excelsizeyeter.com/benzerlik_hazir_makrolar4.php on line 19
Benzer Sonuçlar
NoMakro Adı
1 büyük-küçük harf dönüştürür, dönüştürülen hücreleri belirtir. (toggle)
2 Büyük Harfe Dönüştür: Hücreleri seçin ve bu kodu çalıştırın. Seçilen aralığın her bir hücresini kontrol eder ve ardından büyük harfli metne dönüştürür.
3 Seçilen bölgedeki bütün yazıları büyük harfe çevirmek
4 Seçili hücreleri tek tıklama ile büyük harf veya küçük harfe çevirme
5 dolu hücreleri seçer ve büyük harfe çevirir
6 Seçilen bölgedeki tüm kelimelerin ilk harfini büyük ve diğer harflerini küçük yapmak
7 Küçük Kasa Dönüştür: Bu kod, seçili metni küçük harfli metne dönüştürmenize yardımcı olur. & Nbsp; Metninizin bulunduğu bir hücre aralığı seçin ve bu kodu çalıştırın. Bir hücrenin bir sayı veya metinden başka herhangi bir değeri varsa, değer aynı kalacaktır.
8 Uygun Kılıfa Dönüştürme: Ve bu kod, seçilen metni, sermayenin ilk harfini küçük harflerle dolduran doğru kelimeye dönüştürür.
9 sayfada seçilen hücrelerdeki her harfi büyük harfe çevirir
10 Cümle Öyküsüne Dönüştürme: Metin durumunda, ilk kelimenin ilk harfini başkente, tüm kelimeleri tek bir cümle için küçük halde tutar. Ve bu kod, normal metni cümle halinde dönüştürmenize yardımcı olur.
11 metinleri büyük&küçük harfe çevirir
12 metinleri büyük & küçük harfe çevirir
13 Küp Kökünü Hesapla: Bir formül uygulamadan küp kökünü hesaplamak için bu kodu kullanabilirsiniz. Seçilen tüm hücreleri kontrol eder ve sayıları küp köklerine dönüştürür.
14 Kare Kök Hesaplama: Bir formül uygulamadan karekök hesaplamak için bu kodu kullanabilirsiniz. seçilen tüm hücreleri kontrol eder ve sayıları kareköre dönüştürür.
15 hücrede ilk harfler büyük 1
16 dolu hücreleri seçer ve küçük harfe çevirir
17 hücredeki rakamlari harf karşiliklarina çevirme
18 hücrede kelimelerin ilk harfi büyük
19 seçili hücrelerin hepsi küçük harf (yazım düzeni)
20 Seçilen bölgedeki bütün yazıları küçük harfe çevirmek


aaaaa