Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30120 in /home/dbswav/public_html/excelsizeyeter.com/goster_hazir_makrolar.php on line 10
çalışma kitabını hardiskinizin "c:" bölümüne istediğiniz adla farklı kaydetmek Hazır Excel Makroları (VBA) | Excel Programları | Ücretsiz Download

Excel Hazır Makrolar (VBA)


Çalışma Kitabını Hardiskinizin "c:" Bölümüne İstediğiniz Adla Farklı Kaydetmek

Makroyu Kopyala


Hata ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki kutuya yazabilirsiniz.
Hata bildir

TÜM MAKROLAR Youtube Kanalımız
Aşağıdaki makrolar işinize yarayabilir.

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100337 Library:30120 in /home/dbswav/public_html/excelsizeyeter.com/benzerlik_hazir_makrolar4.php on line 19
Benzer Sonuçlar
NoMakro Adı
1 çalışma kitabını hardiskinizin "c:" bölümüne istediğiniz adla farklı kaydetmek
2 excelde kendi eklenti ve fonksiyonlarınızı oluşturun
3 Katılım Kodları, çalışma kitabı düzeyindeki görevleri & nbsp; kolay bir şekilde ve minimum çabayla gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. & Nbsp; Geçerli Bir Çalışma Kitabının Yedekleme Oluşturun: Bu, geçerli bir dosyanın bir yedek dosyasını kaydetmenize yardımcı olabilecek en kullanışlı makrolardan biridir çalışma kitabı. Bir yedek dosyayı, geçerli dosyanızın kaydedildiği dizinde kaydeder. & Nbsp; Ayrıca, geçerli tarihe dosyanın adını ekleyecektir.
4 Çalışma Sayfalarını Sıralama: Bu kod, çalışma kitabınızdaki çalışma sayfalarını adlarına göre sıralamanıza yardımcı olacaktır.
5 veri değiştirirken uyarı alma
6 çalışma kitabını günün tarihi ile kaydeder - varsa farklı kaydeder
7 WorksheetBu makro kodları, çalışma sayfalarını kolay bir şekilde kontrol etmenize ve yönetmenize ve çok fazla zaman kazandırmanıza yardımcı olacaktır. Aktif Çalışma Sayfası dışındaki tüm gizle: Şimdi, eğer çalışma kitabınızdaki aktif çalışma sayfasından başka tüm çalışma sayfalarını gizlemek isterseniz şunu diyelim: . Bu makro kodu sizin için bunu yapar.
8 çalışma kitabının yedeğini alıp kaydeder (bulunulan dizine)--- başına yedek yazar
9 5. sütunundaki hücreye girilen veriye karşılık farklı farklı makroların çalışması
10 çalışma kitabı kaydetme
11 işgünlerine ait sheet açmak.
12 Birden Çok Çalışma Sayfası Ekle: İş kitabınızda tek bir puntoda birden çok çalışma sayfası eklemek istiyorsanız bu kodu kullanabilirsiniz. Bu makro kodunu çalıştırdığınızda, girmek istediğiniz toplam sayfa sayısını girmek için bir giriş kutusu alırsınız.
13 değişen hücreleri göster
14 çalışma kitabınızın başlığını istediğiniz şekilde değiştirin
15 kitabın kopyasını userform,modul,class silerek oluşturur
16 VBA ve Pivot Tablosunu Kullanarak Listedeki Her Bir Öğenin Sayısını Bulma
17 makro ile birleştir formülünü oluşturma
18  Grafikler Exceldeki grafikleri yönetmek ve çok fazla zaman kazandırmak için bu VBA kodlarını kullanın. & Nbsp; Grafik Türü Değiştir: Bu kod, sekmedeki grafik seçeneklerini kullanmadan grafik türünü dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken hangi türe dönüştürmek istediğinizi belirtmektir. & Nbsp; Aşağıdaki kod, seçilen grafiği kümelenmiş bir sütun grafiğine dönüştürür. Farklı türler için farklı kodlar vardır, buradan tüm bu türleri bulabilirsiniz.
19 Hücrede yazılı olan değere göre çalışma kitabını kaydet ve o hücrenin değerini Excel kitabının adı olarak ata
20 makrolar kutusu ve makrolar görünsün


aaaaa