http://www.firmadegerleme.co http://www.firmadegerleme.net http://www.firmadegerleme.online http://www.firmadegerleme.org http://www.sirketdegeri.co http://www.sirketdegeri.info http://www.firmadegerleme.info http://www.excelsizeyeter.com http://www.sirketdegerleme.co http://www.sirketdegerleme.info http://www.sirketdegerleme.online http://www.sirketdegerleme.site http://www.sirketdegerleme.trade http://www.sirketdegerleme.win http://www.bluesozluk.com http://www.degerlemesirket.com

Excel Uzmanları ile çalışın

Bugüne kadar 100'den fazla firmaya Excel eğitimleri ve danışmanlık
hizmetleri sunan uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz

Excel Uzmanları ile çalışın,
tasarruf edin.

İleri Excel Eğitimleri

İş hayatında tamamı gerçek örneklerden oluşan 2 günlük eğitim programlarımız ile kurumunuza özel eğitimler sunuyoruz.

Excel Makro (VBA) Eğitimleri

Excel kullanarak Excel'in sınırlarını aşmaya ve bilgisayarda yapılabilen tüm işlemleri gerçekleştirmenizi sağlayan Makro eğitimi ile size yeni bir ufuk sunuyoruz.

Excel ve Yazılım Projeleri

Kurumuza has Excel tabanlı oluşturulan programlar ve projeler sunarak karmaşık işlemlerini tek tıklama ile halledebileceğiniz bir seviyeye indiriyoruz.

Hazır Excel Dosyaları

Sektörünüzde kullanabileceğiniz yüzlerce hazır Excel dosyası. Tamamı ücretsiz...

Hazır Makrolar

Amacınıza uygun olarak hazırlanmış makroları kopyalarak kullanabilirsiniz.

Excel Videoları

Excel'de yapmak istediğiniz fakat nasıl yapıldığını bilmediğiniz işlemler için size yüzlerce video sunuyoruz.

Amacımız


İş hayatında imkansız gibi görünen tüm işlemleri Excel kullanarak
mümkün hale getiriyoruz.

Bütün Hizmetlerimiz

Hakkımızda


Amacımız saatlerinizi, hatta günlerinizi harcadığınız işlemleri dakikalara, hatta saniyelere düşürerek verimliliğinizi artırmaktır.

Proje tamamlandı

Firmaya eğitim hizmeti verildi

Firmanın eğitim faaliyetleri devam ediyor

Bugüne kadar yüzlerce farklı firmaya sunduğumuz Excel projeleri ve eğitimleri ile her sektörün ihtiyaçlarına yönelik özel eğitim ve proje tecrübesine sahibiz.

Proje tamamlandı

Firmaya eğitim hizmeti verildi

Firmanın eğitim faaliyetleri devam ediyor

Farkımız, tüm eğitimlerimizin gerçek iş hayatından örnekler içermesidir. Size hayal değil, gerçek ve uygulanabilir bilgi sunuyoruz.

Proje tamamlandı

Firmaya eğitim hizmeti verildi

Firmanın eğitim faaliyetleri devam ediyor

Excel'in sınırlarını keşfedin, hayallerinizin üzerinde çözümler ürettiğini göreceksiniz.

Günlük hayatta bir çok işimizi kolaylaştıran Excel'in aslında daha neler yapabileceği çoğunlukla bilinmemektedir. Amacımız; Excel'in gerçek gücünü göstermek ve iş hayatında Excel'in yeterli olduğunu ispatlamaktır. Bilgi çağında yaşıyor olmamız ve bilgi sahibi olanın daha az bilgi sahibi olana göre bir adım önde olduğu günümüzde, artık kişilerin ve kurumların artan rekabet ortamında daha çok, daha çabuk, daha sâde ve daha anlamlı bilgi üretmesi gerekmektedir. Excel, tam anlamı ile bu amaç için oluşturulmuştur.
Bizler;
Excel kullanarak müşterilerimize çözümler üretiyor, onların gücünü arttırıyoruz. Excel bilmenin sadece programlamadan ibaret olmadığını, aslında bir mühendislik işi olduğunğn farkındayız. Bu nedenle müşterilerimizin sadece ne yapmak istediklerini değil, ne yapmaları gerektiği konusunda da onlara yardımcı oluyoruz.